ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

חסימה שלא בצדק!!!

עוד..
לפני 10 שנים 8 חודשים #339 על ידיי פאזל
חסימה שלא בצדק!!! נכתב על ידיי פאזל
מישהו אמר וטען פעם חדר איכותי
אנשים איכותים מה זה אנשים איכותים ?
אילו זה היה חדר איכותי לא היו
מלכלכים מאחורי הגב שלך.
וחסימה תגידו לי למה מנהל לא עושה
בירור לפני שהוא זורק מהחדר
האם הוא יודע על מה הוא זרק אותי
על שמועה כי הגולשים ה א י כ ו ת י ם שלו
אמרו לו שאני אולי גולש בניק נוסף
של "אנבל" שהיא בכלל קיימת בצא'ט.
איכותים אני אחזור על המילה הזאת
אילו החדר הזה איכותי
לא היה מעיף לעזעזל.
ומה אומר לי מנהל הצ'אט קוקאי
אני לא יכול לעשות דבר.
אמור לי קוקאי מי נתן לו את החדר
אלוהים או אתה.
אז אני אומר לעצמי
באיזה חדר יש אנשים איכותים ?
ומהם איכותים.
ולמה לזרוק כל עוד לא ביררת
תנושא עם הגולש.
על פוסט זה מודים לך: נימי

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 10 שנים 8 חודשים #340 על ידיי קוקאי5
תשובה של: קוקאי5 בנושא: חסימה שלא בצדק!!!
בוא נעמיד דברים על דיוקם אני מעולם לא השתמשתי במילה אלוהים...ולא יודע מאיפה פיברקת את זה
ולמען האמת זו אחת הסיבות שאני לא כל כך אוהב להתערב בתלונות שלכם ...אם לא פעלו לפי הזוית ראיה שלכם אזיי אתם שומעים מה שאתם רוצים. וממציאים תשובות שלא היו.

לגבי איכותיים או לא איכותיים...אם הוכחת שהאנשים אינם איכותיים אז למה להתעקש לשהות במחיצתם?
למה לא להמשיך לחדר אחר?

על מנת לעשות פעם אחת סדר בעניין הזה אני אכתוב עכשיו תשובה ברורה לכל חסום מכל חדר!

רוב החדרים ורוב הבלוגים מנוהלים על ידיי דמות דומיננטית שמובילה את רוח ודרך החדר גם אם הרוח והדרך פסיכית לחלוטין ואינה הגיונית.
<כל עוד אין עבירה על החוק ו..אומעשה מחריד קוקאי לא יתערב>
ברגע שנחסמתם מחדר מסויים מכל סיבה הכי לא הגיונית בעולם תפתרו את זה מול בעל החדר ולא מולי.
באפשרותכם לעבור לחדרים אחרים ששם הדרך והרוח מתאימה לכם.

ועכשיו נקח מצב שקוקאי יקיים את רצון החסומים ויעשה בדיוק מה שהם אומרים.

נניח שיוחאי נחסם אצל אלעד ואבירם...
יוחאי התמים בא לקוקאי וקוקאי מתערב מורה לאבירם ואלעד לשחרר חסימה
אבירם ואלעד מחליטים שהם לא מעונינים לנהל יותר חדר שהם בנו ..וקוקאי כופה עליהם את הרצונות שלו...והם עוזבים.
אז כל הכבוד יוחאי חזר לחדר ...אבל יש יוחאי בחדר ואין חדר
כי כולם הלכו אחרי אבירם ואלעד...

אז המתחכמים יגידו יופי טוב מאוד תן ליוחאי לנהל...אז נתתי ליוחאי לנהל...אבל מה אף אחד לא התקרב לחדר. והחדר מת. אז מה יצא לנו מזה?
מה שכתבתי פה לא הזוי אלו מקרים שאכן קרו

לכן תבינו שאלו שמנהלים את החדר, כמה פסיכים שלא יהיו או כמה לא צודקים יש להם את הקרדיט
של למשוך קהל ולהקים חדר שאתם נורא מעוניינים להיות בו...ובשל כך הם יקבעו מי יהיה ומי לא יהיה בחדר...ולא קוקאי יקבע

חושבים שאתם יותר טובים תפתחו חדר תעברו את ה20 יוזרים ואז תדברו על צדק או לא צדק

שורה תחתונה..החדר הוא כמו פרי עמלו של מנהל החדר.. והוא זה שיחליט מי יהנה מהפירות ומי לא
גם אם החלטתו שגויה או לא הגיונית.
אז פשוט תעברו לחדר הבא , אם המנהל טועה לגביכם הוא יטעה גם לגבי אחרים והחדר יגמר לו
כל עוד לא נגמר לו אני לא אתערב.

מקווה להבנת זוית הראיה הזו

קוקאי5

עוד..
לפני 10 שנים 8 חודשים #341 על ידיי פאזל
תשובה של: פאזל בנושא: חסימה שלא בצדק!!!
היית קורא קוקאי לא אמרתי שאמרת לי בשיחתנו בפרטי משהו אחר
אלא זאת היתה שאלה האם אתה נתת לו תחדר או אלוהים.
אתה קוקאי.
אז יש לך איזו שליטה כל שהיא.
האנשים האיכותים קוקאי אין זה מיועד לך או לחדרים אחרים.
יש רק חדר 1 שזרק אותי על לא עוול.
אז בבקשה אני יודע את מקומי ואת כבודי.
וליד איזה אנשים אני גולש.
כתבתי איכותים כי אני יודע שהחדר הזה יבין לבד
בלי לפרט בשמו.
קוקאי לילה טוב לך.

• a Guest
לפני 10 שנים 8 חודשים #342 על ידיי a Guest
תשובה של: a Guest בנושא: חסימה שלא בצדק!!!

קוקאי5 wrote: בוא נעמיד דברים על דיוקם אני מעולם לא השתמשתי במילה אלוהים...ולא יודע מאיפה פיברקת את זה
ולמען האמת זו אחת הסיבות שאני לא כל כך אוהב להתערב בתלונות שלכם ...אם לא פעלו לפי הזוית ראיה שלכם אזיי אתם שומעים מה שאתם רוצים. וממציאים תשובות שלא היו.

לגבי איכותיים או לא איכותיים...אם הוכחת שהאנשים אינם איכותיים אז למה להתעקש לשהות במחיצתם?
למה לא להמשיך לחדר אחר?

על מנת לעשות פעם אחת סדר בעניין הזה אני אכתוב עכשיו תשובה ברורה לכל חסום מכל חדר!

רוב החדרים ורוב הבלוגים מנוהלים על ידיי דמות דומיננטית שמובילה את רוח ודרך החדר גם אם הרוח והדרך פסיכית לחלוטין ואינה הגיונית.
<כל עוד אין עבירה על החוק ו..אומעשה מחריד קוקאי לא יתערב>
ברגע שנחסמתם מחדר מסויים מכל סיבה הכי לא הגיונית בעולם תפתרו את זה מול בעל החדר ולא מולי.
באפשרותכם לעבור לחדרים אחרים ששם הדרך והרוח מתאימה לכם.

ועכשיו נקח מצב שקוקאי יקיים את רצון החסומים ויעשה בדיוק מה שהם אומרים.

אבירם ואלעד מחליטים שהם לא מעונינים לנהל יותר חדר שהם בנו ..וקוקאי כופה עליהם את הרצונות שלו...והם עוזבים.

אז המתחכמים יגידו יופי טוב מאוד תן ליוחאי לנהל...אז נתתי ליוחאי לנהל...אבל מה אף אחד לא התקרב לחדר. והחדר מת. אז מה יצא לנו מזה?
מה שכתבתי פה לא הזוי אלו מקרים שאכן קרו

לכן תבינו שאלו שמנהלים את החדר, כמה פסיכים שלא יהיו או כמה לא צודקים יש להם את הקרדיט
של למשוך קהל ולהקים חדר שאתם נורא מעוניינים להיות בו...ובשל כך הם יקבעו מי יהיה ומי לא יהיה בחדר...ולא קוקאי יקבע

חושבים שאתם יותר טובים תפתחו חדר תעברו את ה20 יוזרים ואז תדברו על צדק או לא צדק

שורה תחתונה..החדר הוא כמו פרי עמלו של מנהל החדר.. והוא זה שיחליט מי יהנה מהפירות ומי לא
גם אם החלטתו שגויה או לא הגיונית.
אז פשוט תעברו לחדר הבא , אם המנהל טועה לגביכם הוא יטעה גם לגבי אחרים והחדר יגמר לו
כל עוד לא נגמר לו אני לא אתערב.

מקווה להבנת זוית הראיה הזו

קוקאי5

חחחחחחחחחחחחחחחחחח לא יודע איך הגעתי לפה אבל סתם משעמום קראתי ופשוט נקעתי מצחוק חחחחחחחחח

חח קוקאי היקר אתה פשוט מצחיק אותי כל פעם מחדש (:
והכי מצחיק אתה חושב שאלעד ואבירם אלה האנשים האיכותים? בשזכותם יש חדר? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אז אתה מזהה טועה וחיי בלללנד הם בדיוק להפך!!!!!!!! תמיד שהם בשידור אני אישתי מכיר כמה עשרות שלא נכנסים כי לא יכולים לראות אותם!! יש להם יותר נואים מאשר "אוהבים" מאמין שגם לא אוהב אחד!.. אז צא מהסרט שיש גולישים בגללהם! ושעם הם יעבו לא יהיה חדר חחחחחחחחחחח זה החלק שהכי הצחיק אותי..איך שהם עוזבים החדר גודל פי כמה כמה !!! ועוד משהו ככה על הדרך אתר מנהל תאתר שלך בצורה הכי גרועה שיש אתה עושה משהו שאתה רוצה פה כמובן נו אתר שלך חוסם כל אחד ואחד בגלל מה שפנהאליך רשם לך משהו שם זין על כולם וכנל המנהלים..במקום להיות אכפתי אתה שם זין "ללוקחות שלך" זה דבר מדהים שבת שלןם

עוד..
לפני 10 שנים 8 חודשים #343 על ידיי קוקאי5
תשובה של: קוקאי5 בנושא: חסימה שלא בצדק!!!
נהדר אני מצחיק אותך אתה מצחיק אותי...בדיוק לטימטום הזה לא רצית להגיע...אבל אין ברירה אז נגיע

א. איפה קראת במילה אחת שלי שכתבתי שאבירם ואלעד הם איכותיים?
לא כתבתי אבל נוח להבין מה שתוכל להגיב עליו בביטול...
ב.אני מצטט אותך "תמיד שהם בשידור אני אישתי מכיר כמה עשרות שלא נכנסים כי לא יכולים לראות אותם!! יש להם יותר נואים מאשר "אוהבים" מאמין שגם לא אוהב אחד!.. אז צא מהסרט שיש גולישים בגללהם!"
לשם בדיוק אני מכוון שאם אנשים לא יכולים לסבול אותם את אבירם ואלעד.. אז למה לבכות על חסימה מהחדר שלהם? תגידו תודה שמונעים ממכם את הזוועה .. ותעברו לחדר אחר.
ולסיום דש לאישתך...

חח קוקאי5

עוד..
לפני 10 שנים 8 חודשים #352 על ידיי מלך
תשובה של: מלך בנושא: חסימה שלא בצדק!!!
לא יודע אם כאן המקום....
נחסמתי משום מה מחדר טרנד בטוח בטעות
לא הייתי כאן הרבה מאוד זמן, פעם אחרונה שנכנסתי היה עוד לפני שהחליפו את האתר לאתר החדש
מעולם לא דיברתי לא יפה או קיללתי כאן איש

עורכים ראשיים: קוקאי5