ברוכים הבאים לפורום בענייני הצאט

פה המקום לדבר על כל מה שקשור לצאט מה שמפריע מה שרוצים לשנות גם דברים טובים אם יש כאלו

דגל לבנון ומה הקשר שלה למדינת ת"א

עוד..
לפני 3 שנים 8 חודשים #1637 על ידיי נ י ק ל ס
באים  אנשי שמאל  ואומרים  "  מה מפריע לך  האקט  ההומניטרי  שעשה רון  חולדאי  
אוו  בשפת הצאט  " מה שורף לך  ?"  
אז  אני אגיד לכם  מה שורף לי  , שורף  לי   הזלזול   הצביעות  ההתנשאות היפות  נפש  המגעילה הדוחה  אבל בעיקר  שורפת לי  היוהרה  של מישהו  שממזמן כבר לא מרגיש  כמו חלק  ממדינת ישראל  לא לא  הוא נשיא  מדינת ת"א  ואיך  אמר אלדד  יניב  היום בטלוויזיה  "  אני גאה  ונרגש  לחיות  בת"א עיר   שמחבקת  את כולם  עיר נאורה  שמכילה את כולם  ואתם תמשיכו לגור  במדינת יהודה " 
ופה קבור  הכלב  ידידי  השמאלנים  , כן  יש קורונה  כן יש משבר  כלכלי  וכן  צריך  לטפל בו  ולהתעסק בו  אבל זה לא  סותר  ולא מבטל  את תחושת  הגועל  שאני כאזרח  ישראלי  מרגיש   כשאני  רואה את הזוועה הזו מתנוססת לה בגאווה  לא כמייצג  של אחווה  של  הזדהות  של   נאורות   ועליונות  מוסרית  , אלא כמייצג של  "  אני  רון חולדאי  משתין  עליכם  ועל החוקים  שלכם  בקשת  ואתם יכולים  לקפוץ לי  "  כי נחשו  מה  ?  זה לא חוקי   לתלות  דגל  של מדינת אויב  אבל  מסתבר  שחוקי מדינת ישראל  לא חלים  על  אנשי  מדינת ת"א 
( וקבלו  את התנצלותי  הכנה  על מחסור  בפסיקים  ושאר  אמצעים שהיו  גורמים  לפוסט הזה להיות קריא יותר )   
על פוסט זה מודים לך: יניב, א2יטלטול

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עוד..
לפני 3 שנים 8 חודשים #1638 על ידיי eran245
אתם בימין שכחתם מה זה להיות יהודים ומה זה סולידריות כלפיי החלשים והמסכנים.
אתם פשוט מנועים משנאה  אנחנו מאהבה.

נדרשת התחברות או צור חשבון על מנת להשתתף בדיון לכתוב או להודות

עורכים ראשיים: קוקאי5